• bg

Sistemi i montimit diellor me vidë tokësore në borë të madhe

Përshkrim i shkurtër:

Sistemi i montimit diellor me vidë në tokë të gjerë mund të jetë i zbatueshëm për tokë të sheshtë dhe tokë të pjerrët.Struktura është e rregullueshme në orientim Veri-Jug dhe orientim Perëndim-Lindje në mënyrë që të përdoret në impiante të mëdha në zonat malore.
  • nr. artikulli: BROAD GS1 Montimi
  • marka: BROAD
  • Materiali: Alumini
  • Ngarkesa e borës: Deri në 200 cm
  • Shpejtësia e erës: 60 m/s
  • Vendi i instalimit:Open Terrain
  • Lloji i themelit: Vida tokësore


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm

Tokë e gjerë scrSistemi i montimit diellor ai është i zbatueshëm për tokë të sheshtë dhe tokë të pjerrët me një lidhës të posaçëm të rregullueshëm me kënd.Ekipi teknik BROAD projekton strukturën e montimit me ngarkesë shumë të fortë të erës dhe rezistencë ndaj ngarkesës së borës për kushte ekstreme të motit.Me instalim të lehtë të bazamentit me vidë në tokë, struktura e montimit në tokë është e përshtatshme për projekte komerciale, veçanërisht impiante në shkallë të gjerë.Struktura shumë e montuar paraprakisht mund të kursejë shumë kohë instalimi dhe kosto pune.

Ground solar mounting structure for sales Veçoritë

1. AL6005-T5 Material i anodizuar prej alumini për strukturën dhe komponentët.

2.Vidë toke me galvanizim të nxehtë Q235B.

3.I pershtatshem per toke te sheshte dhe toke kodrinore me pjerrtesi.

4.Përdoret gjerësisht për bimë në shkallë të gjerë dhe zona me borë të dendur.

 

Edhe struktura e montimit diellor në tokë me vida tokësore

Adjustable solar mounting systems

Struktura e pabarabartë e montimit diellor në tokë me vida tokësore

solar projects on hills or mountains Komponentët

accessories of aluminum brackets

FAQ

P:A mund të përdor një vidë të rregullt si një vidë tokëzimi?

A:Nuk është e pranueshme të përdorni një vidë të rregullt si një vidë tokëzimi.Vidha e tokëzimit e BROAD përputhet në mënyrë perfekte me strukturën e montimit diellor si një nga zgjidhjet e montimit diellor në tokë.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni